20 Marsz Jamników Kraków 2014

20 Marsz Jamników Kraków 2014

Sprzęt do sprzątania po psach, Woreczki na psie odchody FIBI

W Krakowie odbył się 20 Marsz Jamników na którym mogły prezentować swoje wyjątkowe ubranka natomiast właściciele powymieniać się doświadczeniami odnośnie sprzątania po psach. Właściciele piesków mieli okazje pooglądać ciekawie zaprezentowane kosze i dystrybutory na psie odchody, a także akcesoria do w/w urządzeń takich jak woreczki na psie odchody PUCEK oraz Torebki na psie odchody Animals.

Automat z woreczkami na psie odchody w Kartuzach

Automat z woreczkami na psie odchody w Kartuzach

Dystrybutory woreczków FIBI, Sprzęt do sprzątania po psach

Dystrybutory na woreczki na psie odchody PUCEK zostały zamontowane wzdłuż Promenady Asesora, przy Ławce Asesora, w Parku Solidarności i w parku przy ul. Hallera. Jak informuje kartuski Urząd Miejski, pierwsze automaty zakupione przed dwoma laty spełniły swoje zadanie, więc zdecydowano o zainstalowaniu dodatkowych urządzeń w miejscach szczególnie odwiedzanych przez właścicieli psów podczas spacerów.

Torebki na psie odchody i Czyścioch Toruński na Pikniku Przyjaciół Schroniska

Torebki na psie odchody i Czyścioch Toruński na Pikniku Przyjaciół Schroniska

Sprzęt do sprzątania po psach, Torebki na psie odchody Animals

Czyścioch Toruński i Torebki na psie odchody Animals uczestniczyli na Pikniku Przyjaciół Schroniska na rzecz propagowania adopcji zwierząt oraz działań proekologicznych i prozdrowotnych naszych psów. Podczas wydarzenia nasze torebki cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i zadowoleniem właścicieli piesków.