kosz FIBI z dystrybutorem

Psie odchody znajdują się w wielu miejscach, nie tylko na trawnikach, lecz także na chodnikach, w piaskownicach, a nawet na placach zabaw dla dzieci. Nie da się ukryć, że taki widok nie należy do najprzyjemniejszych, dodatkowo pozostawione psie odchody sprzyjają rozwijaniu się bakterii oraz innych zarazków, które mogą powodować różne choroby. Nie bez znaczenia jest, że na kontakt z zarazkami narażone są przede wszystkim małe dzieci. Jak w takim razie właściciele powinni sprzątać po swoich psach?

KLIKNIJ TUTAJ, ABY CAŁĄ OFERTĘ KOSZY NA PSIE ODCHODY


Jak sprzątać po psie?

Wielu właścicieli psów zdaje się zapominać, że sprzątanie po pupilu jest ich obowiązkiem, a za niewywiązanie się z niego można otrzymać mandat o wysokości do 500 zł. Jak widać unikanie sprzątania po czworonogu się nie opłaca. W jaki sposób należy zatem sprzątać psie odchody? Możliwości jest wiele, dlatego też każdy właściciel psa na pewno znajdzie rozwiązanie, które będzie mu odpowiadać. W sklepach można znaleźć specjalne łapki, dzięki którym można bez trudu złapać psią kupę. Bardzo ważne jest to, że łapki są niewielkie, dzięki czemu można je włożyć do torebki czy plecaka. Do większości urządzeń tego typu można przymocować woreczek, do którego trafią zebrane odchody. Takie rozwiązanie nie tylko wygodne, ale również higieniczne.

kosz FIBI z dystrybutorem

ZESTAW NA PSIE ODCHODY FIBI®
KOSZ NA ODCHODY Z DYSTRYBUTOREM NA WORECZKI

Alternatywą dla łapek mogą być woreczki foliowe, które są zwykle sprzedawane w rolkach (w każdej z nich znajduje się 15-20 szt. woreczków). Worki są wykonane z trwałego materiału, dzięki czemu trudno je uszkodzić. Ich kolejną zaletą jest nieduży rozmiar, co pozwala na wsadzenie worków do kieszeni. Dodatkowo worki foliowe są niedrogie, cena za 4 rolki nie zwykle nie przekracza 15 zł. Bardzo ważne jest również to, że produkt jest w pełni biodegradowalny, zatem nie jest szkodliwy dla środowiska.

Gdzie wyrzucać psie kupy?

To najbardziej problematyczna kwestia, ponieważ jest ona regulowana przez władze poszczególnych miast. W wielu miejscowościach pojawiły się specjalne kosze przeznaczone właśnie na psie odchody, do których należy wrzucać uprzątnięte kupy. W przypadku miast, w których nie ma takich pojemników zaleca się wyrzucanie odchodów do koszy przeznaczonych na mieszane odpady komunalne. Każdy właściciel czworonoga powinien dowiedzieć się w jaki sposób kwestia sprzątania po psie została uregulowana w jego miejscu zamieszkania.

kosz na odchody

KOSZ PLUTO NA PSIE ODCHODY Z PODAJNIKIEM
SPRAWDŹ CENĘ!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *