psy jesień FIBI

Posiadanie zwierzęcia domowego nie składa się wyłącznie z samych przyjemności. Wręcz przeciwnie – nakłada na właściciela szereg różnych obowiązków. Najczęściej wydaje się, że należą do nich tylko wizyty u weterynarza, psie strzyżenia, bądź wyprowadzanie na spacery. To właśnie ta ostatnia pozycja zobowiązuje właścicieli czworonogów do wywiązywania się z jednego z zadań. Mowa tu o sprzątaniu po swoim zwierzaku. Dla większości, ta czynność nie należy do najprzyjemniejszych, jednak jest ona swego rodzaju „urokiem” posiadania czworonożnego przyjaciela. Warto jednak zaznaczyć, że istnieją akcesoria, które są w stanie znacznie ułatwić sprzątanie po psie jesienią, szczególnie podczas jesiennych chłodów i przymrozków.

torebki na psie odchody animals

SPRAWDŹ KONIECZNIE NIEZAWODNE TOREBKI NA PSIE KUPY ANIMALS

Do jednych z popularniejszych akcesoriów do sprzątania należą m. in. torebki. Nie są one najdroższym rozwiązaniem, a także należą one do tych najprostszych „w obsłudze” i najbardziej popularnych na rynku. Ich niewątpliwą zaletą jest mała ilość miejsca, którą zajmują, dzięki czemu z łatwością można zmieścić je w kieszeni jesiennego płaszcza, a potem szybko wyrzucić.
Z powodzeniem sprzedaje się także plastikowa łapka, która podobnie jak torebki na odchody, jest niewielkich rozmiarów i bez problemu można ją umieścić w kieszeni albo torebce. Niewątpliwym plusem tego produktu jest to, że łapka zbiera odchody prosto do worka, co jest bardzo higienicznym rozwiązaniem.

psy jesień FIBI

POZNAJCIE FIBI – WORECZKI NA PSIE ODCHODY, KTÓRE NAS NIGDY NIE NIE ZAWIODĄ

Produktem, który szczególnie sprawdza się w trakcie jesiennej bądź zimowej aury jest miotła ze zbierakiem i szufelką. Pomimo tego, że jest to bardzo kosztowne rozwiązanie, jest ono higieniczne i nie naraża nikogo na kontuzje związane z ciągłym schylaniem się. Niestety, miotła ze zbierakiem i szufelką nie zajmuje już tak mało miejsca, a także trzeba je opróżnić i umyć. Mimo wszystko, produkt ten posiada znacznie więcej plusów niż minusów. Ostatnią pozycją na liście jest zbierak odchodów. Łączy on w sobie funkcje smyczy oraz zbieraka, który ukrywa w sobie pojemnik ze schowanymi woreczkami. Torebki wystarczy nałożyć na zbierak i bez użycia rąk można usunąć psie fekalia. Sprzątanie po psie jesienią wcale nie musi być kłopotliwym i nieprzyjemnym obowiązkiem. Wystarczy zainwestować tylko w odpowiednie akcesoria, które są w stanie znacznie ten obowiązek ułatwić.

pies sprzątanie jesień

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *