Horror pies psołak zęby

Psołak- psi potwór z koszmarów

Wyobraźmy sobie psa, ale takiego bardzo złego psa, który nie jadł karmy już przeszło sześć godzin, psa który bez skrupułów potrafi obsikać nasze buty, psa który jak tylko zaśniemy zaczyna szczekać i biegać w kółko, psa który pozostawiony sam w domu potrafi uzmysłowić nam co oznacza mitologiczny, początkowy chaos. Zamknijmy teraz oczy i z niesmakiem załóżmy, iż taki pies obdarzony jest przez potęgę księżyca, starożytne klątwy i magię zaklętych kryształów niezwykłą mocą – jednym ugryzieniem zamieni nawet najbardziej dobrą osobą w strasznego potwora z koszmarów – psołaka.

Psołak pies horror straszny groźny

Warto wiedzieć co robić w takich sytuacjach, aby jeżeli już do czegoś takiego dojdzie być odpowiednio przygotowanym. Mamy tyle szczęścia, iż nasza kultura obfituje w wędrownych łowców potworów, którzy od wieków służą radą jak zwalczać tego typu „dolegliwości”.

Jak udzielić sobie pomocy w przypadku ugryzienia psa?

Po pierwsze, zaraz po ugryzieniu należy ranę odkazić i całą sytuację skonsultować zarówno z lekarzem jak i weterynarzem. Nie należy lekceważyć innych chorób, zarazków i paskudztw, które mogą się wylęgać w powstałej po ugryzieniu ranie. Po wykluczeniu i zaleczeniu ewentualnych nieprzyjemności natury nieparanaukowej, musimy założyć, że dotknęła nas klątwa psołactwa. Musimy mocno skupić się i szukać zmian w swoim zachowaniu. Czy nagle zaczęliśmy obwąchiwać miejsca, które wcześniej napawały nas obrzydzeniem? Czy mamy nagłą chęć na surowe mięso, bądź psią karmę? A może widok butów powoduje u nas zawirowania w pęcherzu? Jeżeli odpowiemy twierdząco na którekolwiek z tych pytań, należy założyć najgorsze – jesteśmy psołakiem. Jeżeli zbliża się akurat pełnia, musimy przedsięwziąć środki zapobiegawcze: zakładamy sobie na noc smycz i kładziemy przy posłaniu jakiś ładny kijeczek lub piłeczkę – w ten sposób jeżeli dojdzie do przemiany będziemy mieli zabawy na całą noc i nikomu nie zrobimy krzywdy.

A teraz najważniejsze – klątwę można zdjąć bardzo prosto – wystarczy zjeść coś srebrną łyżeczką!

Horror pies psołak zęby

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *