Asklepios Mała architektura Miejska

Asklepios Małgorzata Jania Mała architektura miejska – Dbamy o czystość od 1993 roku. Początkowo oferta składała się z koszy na psie odchody i specjalnych torebek na psie odchody. Kolejne lata przyniosły nam doświadczenie dzięki któremu mogliśmy wyjść naprzeciw klientom i rozbudować naszą ofertę. Od lat jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji dystrybutora i producenta małej architektury miejskiej, pojemników oraz urządzeń komunalnych. Sprzedajemy oraz produkujemy Woreczki na psie odchody, Torebki na psie kupy ANMIALS®, dystrybutory worków i torebek, psie stacje, kosze na psie odchody.

Do kogo skierowana jest oferta?

Naszymi klientami są odbiorcy indywidualni, a przede wszystkim Instytucje państwowe – Urzędy Miast i Gmin, organy administracyjne(gospodarka komunalna), spółdzielnie, wspólnoty mieszkaniowe, hurtownie oraz sklepy.

Nasza oferta

Zapraszamy do zapoznania się z naszą idealnie dobraną ofertą. Na każde państwa życzenie wyślemy materiały informacyjne, doradzimy i prześlemy specjalnie dla państwa przygotowaną ofertę cenową w wersji elektronicznej (e-mail) oraz faksem.

Jeżeli poszukują państwo produktu który jest niestandardowy lub nie ma go w naszej ofercie jesteśmy przygotowani na zamówienia indywidualne.
Sprostamy każdemu zadaniu!

Skorzystaj również z naszego sklepu : (zakładka ze sklepem), Koszeuliczne.istore.pl

Podsumowanie
O firmie
Nazwa artykułu
O firmie
Opis
Sprzątanie po psach
Autor