Asklepios Mała architektura Miejska

Asklepios Małgorzata Jania Mała architektura miejska – Dbamy o czystość od 1993 roku. Początkowo oferta składała się z koszy na psie odchody i specjalnych torebek na psie odchody. Kolejne lata przyniosły nam doświadczenie dzięki któremu mogliśmy wyjść naprzeciw klientom i rozbudować naszą ofertę. Od lat jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji dystrybutora i producenta małej architektury miejskiej, pojemników oraz urządzeń komunalnych. Sprzedajemy oraz produkujemy Woreczki na psie odchody, Torebki na psie kupy ANMIALS®, dystrybutory worków i torebek, psie stacje, kosze na psie odchody.

Do kogo skierowana jest oferta?

Naszymi klientami są odbiorcy indywidualni, a przede wszystkim Instytucje państwowe – Urzędy Miast i Gmin, organy administracyjne(gospodarka komunalna), spółdzielnie, wspólnoty mieszkaniowe, hurtownie oraz sklepy.

Nasza oferta

Zapraszamy do zapoznania się z naszą idealnie dobraną ofertą. Na każde państwa życzenie wyślemy materiały informacyjne, doradzimy i prześlemy specjalnie dla państwa przygotowaną ofertę cenową w wersji elektronicznej (e-mail) oraz faksem.

Jeżeli poszukują państwo produktu który jest niestandardowy lub nie ma go w naszej ofercie jesteśmy przygotowani na zamówienia indywidualne.
Sprostamy każdemu zadaniu!

Skorzystaj również z naszego sklepu : (zakładka ze sklepem), Koszeuliczne.istore.pl

Podsumowanie
Sprzęt do sprzątania po psach, woreczki na psie odchody, torebki, dystrybutory, psie stacje, kosze na odchody, mała architektura miejska
Typ
Sprzęt do sprzątania po psach, woreczki na psie odchody, torebki, dystrybutory, psie stacje, kosze na odchody, mała architektura miejska
Nazwa
Asklepios Małgorzata Jania,
Teren
Polska
Opis
Jesteśmy producentem i dystrybutorem małej architektury miejskiej oraz sprzętu do sprzątania po psach