Drogi czytelniku! Jako właściciel czworonożnego pupila masz z pewnością wyuczony nawyk regularnego chodzenia na spacery, by dbać o dobrą kondycję swojego psa.
Czy pamiętasz jednak o tym, by na każde takie wyjście zabierać ze sobą foliowe woreczki FIBI® lub papierowe torebki z łopatkami animals® na psie odchody?
Jeśli mieszkasz na wsi, w niewielkim miasteczku lub na terenach otoczonych lasami, pola i łąkami, może Ci się to nie wydawać takie oczywiste, jednak mieszkańcy większych miast są świadomi, jak duże kary można ponieść za niesprzątanie po swoim pupilu. Pozostawianie zanieczyszczeń po swoim psie może zostać ukarane mandatem pieniężnym!
To właśnie dlatego zawsze powinieneś nosić ze sobą foliowe woreczki FIBI® lub torebki z łopatkami animals® , w które możesz zawinąć odchody swojego pupila, a następnie wrzucić je do śmietnika, gdzie nikomu nie będą przeszkadzać.
Cena tego typu specjalistycznych woreczków FIBI® lub torebek animals® nie należy do wysokich.
Koszt zakupu takich akcesoriów jest z pewnością zdecydowanie niższy, niż opłacenie mandatu.
Właścicielu psa, zastanów się nad innymi korzyściami, które niesie ze sobą wprowadzenie do codziennych spacerów tego typu rozwiązania.
Pomyśl o ludziach, którym bezinteresownie pomożesz uniknąć przykrej niespodzianki, jaką Twój pies mógłby zostawić na ulicy. Każdego z nas to spotkało i nie jest to z pewnością wspomnienie przyjemne.

Woreczki i torebki są tanie