Anatomia budowy psa wydalanie odchodow

Z czego składa się pies?

Tak się składa, iż pies głównie składa się z kanapy na podłogę. Jest to ogólnie znane pół-prawdy opisujące pokrótce antagonistyczny związek między ulubionym czworonogiem człowieka i dużo mniej lubianą przez owego zwierza powierzchnią płaską. Pies z natury jest zwierzęciem kanapowym, co wynika bezpośrednio z jego ewolucyjnej przynależności do rodziny wilkowatych i psowatych. Jak wiadomo ze szkoły te pierwsze swoją sławę zawdzięczają wykarmieniu dwóch takich co zbudowali Rzym, a te drugie sławy szukać nie muszą, gdyż są niemal wszędzie. Do Rzymu, a raczej języka jego mieszkańców należy jednak wrócić, gdyż z jego powodu wspomniane były rodziny naszych pupili. Wilkowate i psowate – z łaciny Canidae. Po polsku czytamy to kanidae. Nawet pies domyśli się, iż musi to mieć związek z kanapą! Stąd pies naturalnie czuje się związany z środowiskiem naturalnym oferowanym przez ten wyśmienity gatunek mebla.

Pies na kanapie z czego składa się pies

Co ma pies na kanapie?

Na kanapie pies ma miękko, przytulnie i miło. Często czuje tam właściciela i dopóki na zapachu się kończy wszystko układa się po psa myśli. Dopiero pojawienie się tego dwunożnego przeciwnika związków pso-kanapowych, wywołuje u tych czworonożnych zwolenników spania sportowego niechętne ziewanie i powolne zsuwanie się z przeznaczonego dla psa legowiska. Psy nie lubią podłogi, gdyż ta nie oferuje im nic w zamian. Podłoga jest psowatym od wieków nieprzychylna.  Z historii wiemy, jakie środki przedsięwzięły niektóre bardziej zaradne psy w celu uniknięcia kontaktu z podłogą. Był taki co jeździł koleją, była też taka co nawet w kosmos poleciała! Wypadałoby zastanowić się skąd bierze się takie negatywne nastawienie jednego względem drugiego. W tym celu przeprowadzona została ankieta badająca sto losowo wybranych podłóg spośród tych znajdujących się w Polskich domach. Mimo, iż badanie ewidentnie trzymało poziom (niekoniecznie wysoki), każda z ankietowanych powierzchni odmówiła udzielenia odpowiedzi na jakiekolwiek z pytań. Widać, że to środowisko bardzo ceni sobie swoją prywatność odkąd piosenka „Mój jest ten kawałek podłogi”, bardzo podzieliła społeczność. Psy zapytane o to, czy z podłogą niemożna żyć w zgodzie, natomiast zgodnie odpowiadają Hau (z angielskiego: How – czyli po polsku: jak?). Ciężko nie przyznać im racji, gdyż i my ludzie raczej unikamy tych kontaktów. W niektórych sportach taki kontakt uważany jest wręcz za bezpośrednią przegraną. Być może psy, których węch jest dużo lepszy niż ludzki, wyczuwają bezpośredni związek frazeologiczny pomiędzy słowami podłoga i podła – za tą teorią przemawia fakt, iż pies zrobi wszystko, aby spać w innym miejscu, a to podczas spania jest najbardziej narażony na wszelkie ataki, a co za tym idzie bezbronny.

Wracając więc do pytania zawartego w tytule, odpowiadam raz jeszcze Pies składa się z miłości, futra, czterech łap i pyszczka, a co za tym idzie z podłoga niedzieli, żadnego punktu anatomicznego.

pies lezacy na kanapie lozku z czego zbudowany jest

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *