Anatomia budowy psa wydalanie odchodow

Z czego składa się pies?

Tak się składa, iż pies głównie składa się z kanapy na podłogę. Jest to ogólnie znane pół-prawdy opisujące pokrótce antagonistyczny związek między ulubionym czworonogiem człowieka i dużo mniej lubianą przez owego zwierza powierzchnią płaską. Pies z natury jest zwierzęciem kanapowym, co wynika bezpośrednio z jego ewolucyjnej przynależności do rodziny wilkowatych i psowatych. Jak wiadomo ze szkoły te pierwsze swoją sławę zawdzięczają wykarmieniu dwóch takich co zbudowali Rzym, a te drugie sławy szukać nie muszą, gdyż są niemal wszędzie. Do Rzymu, a raczej języka jego mieszkańców należy jednak wrócić, gdyż z jego powodu wspomniane były rodziny naszych pupili. Wilkowate i psowate – z łaciny Canidae. Po polsku czytamy to kanidae. Nawet pies domyśli się, iż musi to mieć związek z kanapą! Stąd pies naturalnie czuje się związany z środowiskiem naturalnym oferowanym przez ten wyśmienity gatunek mebla.

Pies na kanapie z czego składa się pies

Co ma pies na kanapie?

Na kanapie pies ma miękko, przytulnie i miło. Często czuje tam właściciela i dopóki na zapachu się kończy wszystko układa się po psa myśli. Dopiero pojawienie się tego dwunożnego przeciwnika związków pso-kanapowych, wywołuje u tych czworonożnych zwolenników spania sportowego niechętne ziewanie i powolne zsuwanie się z przeznaczonego dla psa legowiska. Psy nie lubią podłogi, gdyż ta nie oferuje im nic w zamian. Podłoga jest psowatym od wieków nieprzychylna.  Z historii wiemy, jakie środki przedsięwzięły niektóre bardziej zaradne psy w celu uniknięcia kontaktu z podłogą. Był taki co jeździł koleją, była też taka co nawet w kosmos poleciała! Wypadałoby zastanowić się skąd bierze się takie negatywne nastawienie jednego względem drugiego. W tym celu przeprowadzona została ankieta badająca sto losowo wybranych podłóg spośród tych znajdujących się w Polskich domach. Mimo, iż badanie ewidentnie trzymało poziom (niekoniecznie wysoki), każda z ankietowanych powierzchni odmówiła udzielenia odpowiedzi na jakiekolwiek z pytań. Widać, że to środowisko bardzo ceni sobie swoją prywatność odkąd piosenka „Mój jest ten kawałek podłogi”, bardzo podzieliła społeczność. Psy zapytane o to, czy z podłogą niemożna żyć w zgodzie, natomiast zgodnie odpowiadają Hau (z angielskiego: How – czyli po polsku: jak?). Ciężko nie przyznać im racji, gdyż i my ludzie raczej unikamy tych kontaktów. W niektórych sportach taki kontakt uważany jest wręcz za bezpośrednią przegraną. Być może psy, których węch jest dużo lepszy niż ludzki, wyczuwają bezpośredni związek frazeologiczny pomiędzy słowami podłoga i podła – za tą teorią przemawia fakt, iż pies zrobi wszystko, aby spać w innym miejscu, a to podczas spania jest najbardziej narażony na wszelkie ataki, a co za tym idzie bezbronny.

Wracając więc do pytania zawartego w tytule, odpowiadam raz jeszcze Pies składa się z miłości, futra, czterech łap i pyszczka, a co za tym idzie z podłoga niedzieli, żadnego punktu anatomicznego.

pies lezacy na kanapie lozku z czego zbudowany jest

Podsumowanie
Z czego składa się pies?
Nazwa artykułu
Z czego składa się pies?
Opis
Z czego składa się pies? Czego może nauczyć nas pies który jeździł koleją? Jakie jest środowisko naturalne psów?
Autor
Nazwa
Asklepios Małgorzata Jania
Logo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *