Woreczki na psie odchody FIBI® są wykonane z oxy-biodegradowalnego materiału (z czarnej folii), woreczek na psie kupy jest wytrzymały i odporny na nadmierne rozerwanie. Wymiary pozwalają na komfortowe sprzątanie psich odchodów – torebki są dużych, wygodnych rozmiarów. Czary kolor który posiadają woreczki na psie odchody zapewnia komfortowe i estetyczne zbieranie psich odchodów. Na froncie woreczków widnieje nadruk z logiem z psa, informacją o przeznaczeniu oraz bardzo przejrzystą i czytelną instrukcją użycia do sprzątania psich odchodów w formie obrazkowej którą zrozumieją nawet najmłodsi. Nasz produkt, przeznaczony do dbania o czystość po zwierzętach, wykonany jest z o wiele lepszej jakości materiału w stosunku do spotykanych na rynku, sprzedawanych na allegro i w sprzedaży detalicznej. Woreczki na psie odchody FIBI® to duża liczba zalet i gwarancja zdecydowanie konkurencyjnej ceny.

patent znak towarowy fibi

Mamy ogromną przyjemność poinformować wszystkich Klientów o uzyskaniu decyzji z Urzędu Patentowego mówiącej o tym, iż woreczki FIBI® uzyskały wyłączny patent na znak towarowy należący do firmy Asklepios Małgorzata Jania.

Woreczki na psie odchody (torebki) przyjazne dla środowiska

Woreczki przeznaczone do sprzątania po psach podlegają rozkładowi od 11 do 24 miesięcy. Taki efekt osiągnęliśmy dzięki dodaniu do materiału PE-HD komponentu d2w firmy Symphony. Ten składnik powoduję oksy-biodegradację tworzyw sztucznych. Uproszczając, programuję on czas rozpadu woreczka. Woreczki na psie odchody w trakcie procesu biodegradacji rozpada się na wodę, dwutlenek węgla, biomasę oraz pierwiastki śladowe. Metan nie jest wydzielany. Składowanie bioaktywne nie jest wymagane, rozkładanie woreczka rozpocznie się zawsze kiedy zadziała jakikolwiek czynnik który rozpoczyna proces degradacji.

Woreczki na psie odchody – cechy

Worki na psie kupy FIBI®:

  • wykonane są z materiału który jest bardzo wytrzymały (folia), ciężko ją rozerwać,
  • są nieszkodliwe dla środowiska co czyni je ekologicznymi – biodegradowalne,
  • Zapewniają zachowanie estetyki podczas sprzątania po psie – są czarne, odchody w środku są niewidoczne,
  • łatwe i wygodne w użyciu, nie potrzebujesz specjalnych umiejętności – stosowane indywidualnie,
  • Woreczki na psie odchody mają możliwość mocowania w psich stacjach i dystrybutorach.

Woreczki na psie odchody – dystrybutory i psia stacja

Posiadając woreczki na psie odchody FIBI® możemy użyć je w dystrybutorach oraz psich stacjach.
Woreczki mają wymiary 345×260 mm (jest to wymiar wraz z mankietem łączącym worki który jest odrywalny). Otwory na wieszak są rozstawione co ok. 130mm. Woreczki foliowe są zgrzewane po 50 sztuk. Wieszak dystrybutora woreczków mieści jednorazowo kilkaset sztuk worków na psie kupy.

Dlaczego warto kupić woreczki na psie odchody? – Mandat za nieposprzątanie po psie

Każdy właściciel psa ma bezwzględny obowiązek sprzątania po psie w miejscu publicznym jeżeli tego nie zrobi jest to wykroczenie, za które może dostać mandat.

Jest kilka przepisów które dotyczy sprzątania psich odchodów:

Zgodnie z art. 145 Kodeksu wykroczeń (Dz.U. z 2010 r. nr 46, poz. 275 ze zm.) „ten kto zanieczyszcza lub zaśmieca miejsca dostępne dla publiczności, a w szczególności drogę, ulicę, plac, ogród, trawnik lub zieleniec, podlega karze grzywny do 500 zł albo karze nagany”

Art. 4 ustawy z 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (t.j. Dz.U. z 2012 r., poz. 391). Ustawa ta jest o przestrzeganiu „obowiązków osób utrzymujących zwierzęta domowe, mających na celu ochronę przed zagrożeniem lub uciążliwością dla ludzi oraz przed zanieczyszczeniem terenów przeznaczonych do wspólnego użytku”.

Brak pojemników na psie odchody, psich stacji, dystrybutorów woreczków na psie odchody nie zwalnia z obowiązku sprzątania po psach. Dlatego warto jest zakupić worki na psie kupy FIBI®, aby uniknąć przykrej niespodzianki.

Mandat za nieposprzątanie po psie – 500zł
Woreczek na psie odchody – 0,06zł

Podsumowanie
product image
Ocena Autora
1star1star1star1star1star
Ocena
5 based on 4 votes
Nazwa firmy
Asklepios Małgorzata Jania
Nazwa produktu
Woreczki na psie odchody